BOKNINGSFÖRFRÅGAN

För att vi ska kunna hjälpa dig så snabbt och enkelt som möjligt är det bra att redan från början definiera ungefär hur du önskar att tillställningen ska fungera. Formuläret nedan är inte en bindande bokning, utan ger oss bara ett underlag när vi ska titta på hur vi bäst ska kunna hjälpa dig.

☞ Bokningsvillkor

Vänligen observera att det inte är möjligt att medföra egen mat och dryck vid hyra av Färgfabrikens lokaler.
Minimiantal vid middagsförfrågningar: 40 personer.

SKICKA BOKNINGSFÖRFRÅGAN

KONTAKT

Kim Sjöberg – VD/försäljning
kim@fargfabriken.se
070-951 71 44

Emilie Quinn – Fabrikschef/projektledning/försäljning (privata evenemang)
emilie@fargfabriken.se
070-824 73 05

Isak Wiig – Kökschef
isak@fargfabrikenevenemang.se
073-319 77 70

Malin Casado – Platsansvarig/rekrytering
malin@fargfabrikenevenemang.se
076-839 40 24

Paulina Casado – Platsansvarig/dryckessortiment
paulina@fargfabrikenevenemang.se
070-407 70 66

Lisa Ekstrand – Kafé/loppis
lisa@fargfabrikenskafe.se
08–645 33 07

Borttappade saker: evenemang@fargfabriken.se
08–645 33 07

Ekonomi
ekonomi@fargfabrikenevenemang.se 

Förfrågningar rörande konsthallens verksamhet:
Stiftelsen Färgfabriken
frontdesk@fargfabriken.se
08-645 07 07

ADRESS
Färgfabriken Evenemang
Lövholmsbrinken 1
117 43 Stockholm

Telefon: 08–645 33 07

MER INFORMATION

docs.fargfabrikenevenemang.se försöker vi samla så mycket dokumentation kring Färgfabriken Evenemang som möjligt. Vi tror på transparens och tydlighet och delar därför information bl.a. om vårt interna hållbarhetsarbete. Eller rättare sagt, vi menar att ökad öppenhet och offentlig redovisning är en superviktig del av just hållbarhetsarbetet. Där hittar du även prislistor, bokningsvillkor, etc samlat på en tydlig plats.

☞ https://docs.fargfabrikenevenemang.se