BOKNINGSFÖRFRÅGAN

Gör din bokningsförfrågan i formuläret nedan så kontaktar vi dig snarast. För att vi ska kunna hjälpa dig snabbare är det bra om du fyller i samtliga formulärfält.

Vi ser fram emot din förfrågan!

☞ Bokningsvillkor

Vänligen observera att det inte är möjligt att medföra egen mat och dryck vid hyra av Färgfabrikens lokaler. Minimiantal vid middagsförfrågningar: 40 personer.

KONTAKT

Kim Sjöberg – VD/försäljning (företagsförfrågningar)
kim@fargfabriken.se
070-951 71 44

Emilie Quinn – Fabrikschef/försäljning (privata förfrågningar)
emilie@fargfabriken.se
070-824 73 05

Vladimir Janjin – Kökschef
vladimir@fargfabrikenevenemang.se
072-937 26 44

Lisa Ekstrand – Kaféansvarig/marknad/loppis
lisa@fargfabrikenskafe.se
08–645 33 07

Ekonomi
ekonomi@fargfabrikenskafe.se 

Borttappade saker: evenemang@fargfabriken.se
08–645 33 07

Förfrågningar rörande konsthallens verksamhet:
Stiftelsen Färgfabriken
frontdesk@fargfabriken.se
08-645 07 07

ADRESS
Färgfabriken Evenemang
Lövholmsbrinken 1
117 43 Stockholm

Telefon: 08–645 33 07

MER INFORMATION

docs.fargfabrikenevenemang.se försöker vi samla så mycket dokumentation kring Färgfabriken Evenemang som möjligt. Vi tror på transparens och tydlighet och delar därför information bl.a. om vårt interna hållbarhetsarbete. Eller rättare sagt; öppenhet och offentlig redovisning är en superviktig del av just hållbarhetsarbetet. Där hittar du även prislistor, bokningsvillkor, etc samlat på en tydlig plats.

☞ https://docs.fargfabrikenevenemang.se